Kucēni ( Rabymar Copper Gleam x Angelo Magic Baccara)

Kucēni ( Rabymar Copper Gleam x Angelo Magic Baccara)

Izcils pārojums! Šie kucēni ir sapņu piepildījums! Tik daudz skaistu un aktīvu mazuļu, tas ir fantastiski, viņi noteikti mantos no vecākiem visu krāšņumu un izcilību! Sapņi kļūst par īstenību!

Jaunās fotogrāfijas varat apskatīt šeit : Facebook albums, noklikšķini uz šī teksta, lai apskatītu kucēnus! 

Video apskatiet :   video ar Kavaliera Karaļa čārlza spaniela kucēniem , klikšķini!  

Mazuļi vienmēr rodas labi piemeklētam sunīšu pārim. Saviem īpašniekiem viņi dod tikai prieku, mīlestību un savu uzticību! Mēs visu laiku rūpējamies par to, lai mūsu sunīši un viņu pēcnācēji būtu veseli. Uzturēt tīrību viņu apkārtnē un rūpēties par viņiem – tas ir mūsu pienākums pret viņiem!

                                                       ATŠĶIRĪBA KUCĒNU METIENIEM:

„MĪLUĻA” KVALITĀTE:

Kucēni tiek nodoti jums TIKAI kā mīluļi (TIKAI kā kompanjoni)! Viņi ir veselīgi, mīloši un sabiedriski kucēni. Viņi ir skaisti, bet nevar tikt izmantoti pavairošanai!
„PAVAIROŠANAS” KVALITĀTE:

Pateicoties brīnišķīgajam ” šķirnīgumam” un ciltsrakstiem, sunīšiem ir iespēja radīt izcilus kucēnus. Var būt gatavi izstādēm un iegūt labus rezultātus. Šādus sunīšus mēs rezervējam pavairošanai. Šim mērķim mēs vēlētos ar Jums cieši sadarboties.

„IZSTĀŽU” KVALITĀTE:

Šiem skaistuļiem ir augsts līmenis no visiem viedokļiem. Labi rūpējoties un prezentējot izstādēs, „Izstāžu” kvalitātes sunītis sasniegs Starptautiskā čempiona statusu vai pat vairāk.

Mēs rūpējamies par saviem sunīšiem un kucēniem, mēs paturam tiesības atteikties pārdot sunīti vai kucēnu.
Mēs uzturēsim kontaktus ar Jums visu dzīves laiku.
Visi mūsu  kucēni tiek nodoti, noslēdzot līgumu.
Mums jau ir saraksts ar kucēnu pircējiem, kuri gaida uz kucēniem, bet mums var būt piedāvājumā pieauguši sunīši, kuri ir piemēroti mīļām mājām. Ja Jūs interesējaties par mūsu sunīšiem vai kucēniem, aicinām jūs sūtīt mums e-pastu ar sīkāk izklāstītu informāciju.

Es neatbildēšu uz e-pastiem, kuros būs tikai viens jautājums: „Cik maksā jūsu kucēni?” Lūdzu, pastāstiet par sevi un savu dzīvesveidu, savu ģimeni un pieredzi ar suņiem un kucēniem!